مرکز فروش سیم و کابل
خانه / سیم و کابل / انواع کابل برق مخابراتی – لیست قیمت کابل مخابراتی

انواع کابل برق مخابراتی – لیست قیمت کابل مخابراتی

انواع کابل برق مخابراتی -

انواع کابل برق مخابراتی – توسط تولید کنندگان معتبر در حال تولید می باشد یکی ازانواع کابل برق مخابراتی – کابل هوایی است. کابل هوایی در محیط هایی خارج از فضاهای داخلی استفاده می شود.

بعضی کابل های هوایی در خط انتقال هوایی مانند کابل هایی که روی دکل ها وتیر های برق قرار گرفته اند. عمده این کابل ها از جنس آلومینیوم هستند که یک نوار فولادی در آنها تعبیه شده است.

انواع کابل برق مخابراتی –

انواع کابل برق مخابراتی – به دو صورت زمینی و هوایی تهیه و تولید می شود.

  • کابل هوایی : هوایی ساده و هوایی مهاردار
  • کابل زمینی : ایر کور کانالی، ژله فیلد کانالی و ژله فیلد خاکی

کابل هوایی مخابراتی یک روکش مستحکم برای بالا بردن مقاومت کابل در برابر عواملی مانند بارندگی، پوسیدگی، آفتاب دارا می باشد.

این کابل ها قابلیت انعطاف پذیری پایینی دارند و شکننده هستند. رنگ این کابل ها مشکی است.

کابل مهار دارمخابراتی

یکی دیگر از انواع کابل برق مخابراتی – کابل مهار دار است که جنس این کابل ها از آلومینیوم یا مس تشکیل شده. کابل مهار دار برای شبکه های محلی و روستا ها استفاده و روی تیر های برق نصب می شوند.
کابل مهار دار در مجاورت کابل های فشار قوی و ولتاژ بالا مورد استفاده قرار می گیرند. این کابل ها دارای روکش مقاوم و آنتی ترک هستند. نیروی کشش کابل مهار دار بسیار زیاد است که بنا به شرایط جویی این میزان کشش قابل تنظیم و طراحی و سفارش است.
کاربرد این کابل ها بیشتر در خارج از ساختمان ها، بر روی تیر های چوبی، بتنی و فلزی برق، خط های مخابرات و راه آهن، شبکه های بین شهری، روستایی و کوهستانی است.
توجه داشته باشید که از این کابل ها در نزدیکی خط هایی با ولتاژ متوسط و بالا استفاده نکنید.

قیمت انواع کابل برق مخابراتی –

برای خرید انواع کابل برق مخابراتی – باید موارد زیر را در نظر بگیرید. وزن همواره نمی تواند معیار مناسبی برای خرید کابل هوایی باشد و همچنین نباید تنها به قیمت کابل هوایی توجه کرد، چراکه هنوز فروشگاه هایی هستند که کابل تقلبی را به اسم کابل اصلی می فروشند آن هم با فریب قیمت کابل اصلی بهترین راه برای خرید هوایی اگر قصد خرید کابل اصل و باکیفیت را دارید اعتبار و سابقه تولید کننده و فروشنده سیم و کابل و اینکه این شرکت تولید کننده چه میزان از استاندارد ها را رعایت می کند بسیار مهم تر است.

فعلا بهترین تولید کننده کابل هوایی خراسان و شرکت مغان است. قیمت کابل هوایی خراسان افشارنژاد هم مناسب و هم با کیفیت است.
شما عزیزان برای آگاهی از قیمت کابل هوایی خراسان یا خرید کابل هوایی خراسان می بایست با واحد فروش ارتباط برقرار کرده که علاوه بر مشاوره شما را در اعلام آخرین قیمت انواع کابل برق مخابراتی – همراهی نمایند

ساختار دپارتمانها یا واحدهای فروش و بازرگانی در شرکتها مختلف و متفاوت است. انتخاب کابل مناسب برای هر پروژه و مرغوبیت آن سبب ارتقای قابلیت اطمینان سیستم مخابراتی و مدیریت هزینه ها خواهد شد.
ساز و کاری که در دپارتمان فروش این شرکت بازرگانی مورد استفاده قرار می گیرد مبتنی بر مشاوره گام به گام است. به بیان بهتر مسیر حرکت ما در ارائه خدمات و محصول با هدف جلب رضایت مشتریان و ارتقای سطح رضایت آنها از خدمات دریافت شده یا محصول خریداری شده طراحی گشته است.
در مجموع چنانچه متقاضی انواع کابل برق مخابراتی – به منظور تکمیل پروژه های خود هستید؛ باعث افتخار ماست که سهم کوچکی در این زمینه داشته باشیم.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید ومشاوره با ما در ارتباط باشید:
شرکت بازرگانی LAKSIM
راه های ارتباطی با مشاور و مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120901697
mobile icon شماره موبایل: 09193455505
telegram icon کانال تلگرام: laksim98@
whatsapp icon واتس اپ: 09120901697
whatsapp icon واتس آپ : 09193455505
instagram icon اینستاگرام: laksim2020
email icon پست الکترونیکی: laksim2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید کابل فیبر نوری -فروش انواع کابل فیبر نوری

خرید کابل فیبر نوری -فروش انواع کابل فیبر نوری

مشتریان محترم برای خرید کابل فیبر نوری میتوانید محصول مورد نظر خود را انتخاب و همراه با اطلاعات و مشخصات کاملی از محصولات را برای بخش فروش ارسال و بعد ازمشاوره برای خرید محصول اقدام نمایند