مرکز فروش سیم و کابل
خانه / سیم و کابل / خرید اینترنتی سیم و کابل برق /مرکز فروش سیم و کابل همراه بامشاوره تخصصی

خرید اینترنتی سیم و کابل برق /مرکز فروش سیم و کابل همراه بامشاوره تخصصی

خرید اینترنتی سیم و کابل برق /مرکز فروش سیم و کابل همراه بامشاوره تخصصی

خرید اینترنتی سیم و کابل برق یک راه آسان و کم هزینه برای مقایسه، انتخاب و خرید است. البته راهکار مجموعه این شرکت بازرگانی برای فروش اینترنتی یک اقدام جامع و کم نظیر برای پاسخگویی به سفارشهای خرده و عمده می باشد.
وقتی گفته می شود سیم و کابل برق با انبوهی از محصولات رو به رو خواهیم شد. این تعدد و گوناگونی هم در مشخصات و کاربردهای محصولات وجود دارد و هم در برندها، مارکها و سطوح کیفی دیده می شود.

گاهی این شلوغی موجب می گردد انتخاب و خرید برای مشتریان سخت، زمانبر و پر هزینه باشد؛ اما راه حل چیست؟ این شرکت بازرگانی در راستای مشتری مداری خدمات زیر را برا سهولت خرید مشتریان ارائه میدهد:

چه نوع سیم و کابل برقی عرضه می شود؟

برای پاسخگویی به سفارشهای مشتریانی که به منظور خرید اینترنتی سیم و کابل برق به این وبسایت مراجعه نموده اند، محصولات در گروه های زیر عرضه می گردد :

 1. سیم برق افشان
 2. سیم افشان ارت
 3. سیم برق نسوز
 4. کابل برق افشان
 5. کابل برق نیمه افشان و مفتولی مسی
 6. کابل برق آلومینیومی زمینی فشار ضعیف
 7. کابل فشار متوسط مسی زمینی
 8. کابل آلومینیومی زمینی فشار متوسط
 9. کابل خودنگهدار هوایی فشار ضعیف و متوسط
 10. کابل برق نسوز
 11. کابل برق مخصوص پمپ شناور
 12. کابل برق زره دار
 13. کابل برق شیلد و زره دار
 14. کابل فشار قوی

اینجا تنها یک فروشگاه خرید اینترنتی سیم و کابل برق یا مرکز فروش سیم و کابل برق نیست؛ ما با خدماتی دیگر نیز در خدمت مشتریانمان هستیم :

 • ارائه مشاوره کاملا تخصصی در زمینه انتخاب انواع سیم و کابل برق
 • ارائه کاتالوگ، دیتاشیت و تست ریپورت محصولات برای تطبیق سفارش با محصول پیشنهادی
 • برگزاری نشست مجازی یا حضوری با مشتریان به منظور دستیابی به نقاط مشترک و بهینه تامین ملزومات پروژه ها
 • تضمین کیفیت ساخت سیم و کابل برق عرضه شده بر پایه درجه کیفی اظهار شده

خرید اینترنتی سیم افشان ،  خرید اینترنتی کابل ابزار دقیق ، خرید اینترنتی کابل تلفن ، خرید اینترنتی کابل کواکسیال ، خرید اینترنتی کابل مخابراتی

خرید اینترنتی سیم و کابل برق با کیفیت

برای انتخاب وخرید اینترنتی سیم و کابل برق با کیفیت مرغوب، هم شناخت عوامل موثر در کیفیت ساخت کابل مهم خواهند بود و هم تامین کننده آن کابل؛ چرا که یک فروشنده و عرضه کننده معتبر می تواند کیفیت ساخت را تضمین نماید.مشتریان حرفه ای ما و یا آنهایی که علاقه مند تضمین پروژه های خود هستند، طبیعی خواهد بود که به دنبال کابل برق مرغوب و با کیفیت ساخت تایید شده باشند.

خرید اینترنتی سیم و کابل برق ،انتخاب را برای مشتریان ساده تر خواهد کرد. البته تیم فروش مجموعه این شرکت بازرگانی آماده پاسخگویی به مشتریان در این زمینه می باشد. ما تلاش می کنیم بهترین نوع کابل برق را بر اساس مشخصات پروژه های شما پیشنهاد دهیم.

مرکز خرید اینترنتی سیم و کابل برق هوایی

با هدف انتخاب بهینه و خرید اینترنتی سیم و کابل برق مطلوب، گزینه های متنوعی از کابلهای هوایی برق با ویژگیهای زیر به مشتریان ارجمند معرفی می شوند :

 1. تنوع سطح کیفی کابلها
 2. تناسب میان قیمت و مرغوبیت کابل
 3. تضمین استاندارد بودن کابلهای معرفی شده
 4. عرضه کابل بر اساس تاییدیه مورد نظر مشتری
 5. ارسال مستقیم از انبار تولید یا انبار پخش

در مرکز خرید اینترنتی سیم و کابل برق هوایی نمونه های متنوعی از کابلها با درجه کیفی متفاوت و قیمت های مناسب در معرض انتخاب مشتریان هستند.
ناگفته پیداست که به آن دسته از کابلهای برق که قابلیت نصب در خطوط و شبکه های هوایی را دارا هستند، می توان عنوان کابل برق هوایی اطلاق نمود.
البته مستحضرید که هادیها یا سیمهای هوایی اعم از بدون روکش و روکشدار در این تعریف نمی گنجند. اینجا هستیم تا بیشتر درباره کابلهای هوایی به شما مشاوره دهیم خواهشمند است با تیم فروش تماس برقرار نمایید و علاوه بر مشاوره تخصصی قبل از خرید، ارسال پیش فاکتور و دیتا شیت محصولات مورد نیاز با آگاهی لازم خرید صورت گیرد.

خرید اینترنتی سیم و کابل برق ۴ رشته

کابل برق ۴ رشته یا ۴ سیمه غالبا متشکل از ۳ رشته فاز و یک رشته نول است. هنگام خرید کابل چهار رشته برق گزینه هایی همانند کابل مسی افشان، مسی مفتولی و کابل آلومینیومی با سطح مقطع های متنوع در معرض انتخاب خریداران قرار دارند.
مشخصات سیستم و شبکه برقی که کابل در آن نصب خواهد شد، در انتخاب تعداد رشته های کابل نقش تعیین کننده دارد.

صرفنظر از این که کابل ۴ رشته برق چه نوع کابلیست، سایزهای رایج آن به شرح جدول زیر خواهد بود :

در پروسه خرید اینترنتی سیم و کابل برق با دو رخداد عمده رو به رو هستیم که متناسب با هر یک اقدام مناسبی پیش بینی شده است :

 • مشتری از قبل نوع و سایز کابل برق مورد نظر خود را تعیین کرده است. در این حالت همکاران ما در تیم فروش پیشنهاد قیمت و گزینه های موجود را به اطلاع مشتری می رسانند.
 • مشتری در انتخاب کابل مناسب دچار تردید است و یا اطلاعات بیشتری برای تصمیم گیری می خواهد. در این وضعیت کارشناسان فروش تلاش می کنند اطلاعات لازم را در اختیار مشتری بگذارند.

مرکز خرید اینترنتی سیم و کابل برق صنعتی

خرید اینترنتی سیم و کابل برق صنعتی از مرکز تخصصی فروش کابل در لاله زار و همچنین تامین کنندگان معتبر برای همه مشتریان فراهم شده است.
فاصله شما از مرکز فروش کابل برق اصلا مهم نیست؛ چون از همه جا می توانید مستقیم و آسان کابل مورد نظرتان را سفارش دهید.
چند سال قبل برای خرید کابل برق به ویژه آن کابلهایی که کاربرد صنعتی دارند، باید راهی بازار می شدیم و با جست و جو کابل مورد نظرمان را از میان گزینه های موجود انتخاب می کردیم. هزینه های رفت و آمد از یک طرف و زمانی که این شیوه خرید از ما می گرفت از سویی دیگر، بسیار ناخوشایند بودند.
این روزها اوضاع فرق کرده و کارها راحت تر شده است. توسط یک کامپیوتر و حتی گوشی موبایل می شود به مرکزخرید اینترنتی سیم و کابل برق وصل شد!

از گروه کابلهای برق صنعتی که امکان عرضه آنها وجود دارد می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم :

 1. کابل قدرت فشار ضعیف مسی تک رشته و چند رشته با هادی افشان و مفتولی
 2. کابل قدرت فشار ضعیف آلومینیومی تک رشته و چند رشته
 3. کابل قدرت فشار متوسط مسی و آلومینیومی
 4. کابلهای آرموردار فشار ضعیف و متوسط
 5. کابل با مس هم محور (کنسانتریک یا کابل سازمانی)
 6. انواع کابل مقاوم در برابر حرارت
 7. انواع کابل مقاوم در برابر روغن
 8. کابلهای برق با عایق و روکش بدون هالوژن و کم دود

خرید اینترنتی سیم و کابل برق مفتولی و مشاوره تخصصی خرید

کابل برق مفتولی همچون دیگر کابل ها نیازمند تحقیق و بررسی در تنوع محصولات آن برای خریدی مناسب است، لذا ارائه مشاوره خرید به منظور افزایش اطلاعات مشتریان در این امر مهم طراحی و برنامه ریزی شده است.
بدیهی است کیفیت محصول به عنوان یکی از مهم ترین فاکتورهای خرید به شمار می رود. در ادامه سعی داریم بر روی عوامل موثر بر خرید اینترنتی سیم و کابل برق مفتولی با قیمت و کیفیت مناسب تمرکز کرده و مطالبی را در این زمینه ارائه دهیم.

همانطور که پیش تر نیز به تفصیل به این موضوع پرداخته ایم، قیمت را می توان از اصلی ترین فاکتور های یک خرید خوب به حساب آورد. در زمینه خریداری کابل ها نیز این موضوع مطرح است.
کابل های برق مفتولی با توجه به ویژگی های خاص خود در زمینه نصب زمینی در میان کابل های فشار ضعیف، یکی از پر فروش ترین ها به حساب می آیند. اما برای بررسی و مقایسه انواع این نوع از کابل می توانید از مشاورین و متخصصین این شرکت بازرگانی درخواست مشاوره تخصصی داشته باشید. تلاش ما ارائه بهترین خدمات در کوتاه ترین زمان ممکن است.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید ومشاوره با ما در ارتباط باشید:
شرکت بازرگانی LAKSIM
راه های ارتباطی با مشاور و مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120901697
mobile icon شماره موبایل: 09193455505
telegram icon کانال تلگرام: laksim98@
whatsapp icon واتس اپ: 09120901697
whatsapp icon واتس آپ : 09193455505
instagram icon اینستاگرام: laksim2020
email icon پست الکترونیکی: laksim2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید کابل فیبر نوری -فروش انواع کابل فیبر نوری

خرید کابل فیبر نوری -فروش انواع کابل فیبر نوری

مشتریان محترم برای خرید کابل فیبر نوری میتوانید محصول مورد نظر خود را انتخاب و همراه با اطلاعات و مشخصات کاملی از محصولات را برای بخش فروش ارسال و بعد ازمشاوره برای خرید محصول اقدام نمایند