مرکز فروش سیم و کابل
خانه / سیم افشان / خرید وفروش انواع کابل -فروش انواع کابل کنترول -فروش عمده کابل ابزار دقیق

خرید وفروش انواع کابل -فروش انواع کابل کنترول -فروش عمده کابل ابزار دقیق

خرید فروش انواع کابل اینترنتی سیم افشان 

قیمت خرید وفروش انواع کابل به صورت اینترنتی سیم افشان   در اندازه های مختلف مطابق استانداردهای ملی ایران و استانداردهای جهانی بصورت عمده و رقابتی در مرکز فروش شرکت بازرگانی لاکسیم جهت صیانت از حقوق مشتری عرضه می گردد.

قیمت این کابل ها همواره با نوساناتی همراه است و لازم است به صورت به روز استعلام قیمت شود.

سیم و کابل افشان که به آن انعطاف پذیر نیز گفته می شود جهت استفاده عمومی در نقاط خشک و داخل لوله های دفن شده ساختمانی و تابلوهای توزیع مورد استفاده قرار می گیرد به همین دلیل در مصارف خانگی و صنعتی کاربرد بسیار دارد.

ساختمان آنها مطابق استاندارد  ISIRI 3084ساخته شده از هادی مسی خالص با عایق پی وی سی (PVC)  می باشد که تولید کنندگان شرکت بازرگانی لاکسیم جهت جلب رضایت مشتریان این نوع از سیم و کابل های را به صورت استاندارد و با قیمت رقابتی تهیه و عرضه می دارند.

فروش انواع کابل کنترول 

معمولا این کابل برای ارسال کردن سیگنال‌های فرمان و یا کنترل در محیط‌های صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. نکته ای که باید راجع به کابل فرمان بدانید این است که نیاز به عبور جریان‌های بالا نمی‌باشد.

گفتنی است که از این کابل‌ها بیشتر در سطح مقطع‌های پایین استفاده می‌شود. کابل فرمان دارای کاربرد مختلفی می‌باشند که از جمله آن می‌توان به کابل کشی در آب، کابل‌های زمینی، کابل کشی در محیط‌هایی که نیاز به کابل کشی خاصی دارند و یا نیاز به شرایط خاصی دارند، استفاده از کابل فرمان در کابل کشی سیستم‌های امنیتی و … اشاره کرد.

کابل فرمان را در محیط‌هایی همچون پل‌های هوایی صنعتی و یا شهری، کارگاه‌های ساختمانی که احتمال سقوط مصالح وجود دارد، معابر عمومی، تونل‌ها، در جهت کابل کشی از آب رودخانه‌ها به سمت دیگر رودخانه‌ها نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند.

خرید وفروش انواع کابل -فروش انواع کابل کنترول -فروش عمده کابل ابزار دقیق

این کابل‌ها دارای انواع مختلفی می‌باشند که از دو بخش هادی و عایق تشکیل شده‌اند. در رابطه با عایق به کار رفته شده در کابل فرمان باید بگوییم که این نوع کابل را در برابر ضربات فیزیکی و فشار‌های زیاد مقاوم کرده به همین دلیل از کابل فرمان در کابل کشی زیرزمینی و کابل کشی در آب استفاده می‌شود. این نوع کابل، مقاوم در برابر فشار و نفود آب می‌باشد.

گفتنی است که در کانال‌ها به دلیل اینکه فشار مکانیکی زیادی به کابل وارد می‌شود و آب و مایعات ممکن است در کابل نفوذ پیدا کند باید از کابلی استفاده کرد که به راحتی نشکند و آب در آن نفوذ نکند. این ویژگی‌ها را در کابل فرمان می‌توان یافت.

قیمت خرید وفروش انواع کابل کنترل شیلددار و ساده یا بدون شیلد متفاوت است؛ اما در هر صورت امکان تهیه هر نوع کابل کنترل و فرمان با سطح کیفی مورد نظر و قیمت مناسب فراهم خواهد بود.

خرید وفروش انواع کابل

مشاوره خرید وفروش انواع کابل افشان دو رشته درجه یک هم اکنون در سراسر کشور انجام می‌شود و توانسته است بازار بسیار پر رونقی را کسب کرده و سطح کیفیت محصولات خود را بالا ببرد.

شرکت بازرگانی LAKSIM سعی نموده است که جزئیات تمامی کالاهای ارائه شده را در سایت های معتبر قرار دهد تا مشتریان بتوانند آگاهی لازم را قبل از خرید کسب نموده و از جزئیات کالاها مطالعه گردن و با قیمت محصولات آشنا شوند.

شرایط خرید به صورت جزئی و عمده برای خریداران وجود دارد و در صورت خرید عمده می‌توان قیمت‌های بسیار مقرون به صرفه تری را تجربه کنند.

با توجه به اینکه این کالاها به طور کامل تولید داخلی است و در ساخت آنها از نیروی انسانی داخلی بهره گرفته می‌شود با استفاده از منابع داخلی تهیه و تولید می‌شوند قیمت نهائی تعیین شده برای آنها بسیار مناسب است.

عوامل زیادی هستند که بر کیفیت این نوع کابل ها تاثیرگذار هستند اما مهمترین عوامل تاثیرگذار جنس مواد اولیه به کار رفته در آن می‌باشد که در سیم مفتول های تولید شده سعی شده است که بهترین مواد اولیه موجود در بازار به کار گرفته شود تا استحکام و مقاومت این کابل ها تا مدت زمان طولانی تضمین‌شده باشد.

فروش عمده کابل ابزار دقیق

آن دسته از پیشنهادهای قیمت خرید وفروش انواع کابل که تحت عنوان قیمت عمده برای سفارشهای کابل ابزار دقیق ارائه می گردد دارای حداکثر تناسب و تعدیل خواهد بود.شاید نحوه قیمت گذاری انواع کابل ابزار دقیق به دلیل تفاوتها و حساسیتهایی که در ساختار و ماهیت تولید دارند، به گونه ای دیگر صورت بگیرد.

البته صرفنظر از نوع محصول یا نوع سیم و کابل، مشتریان، خریداران و کاربران انتظار دارند رابطه ای منطقی میان قیمت پیشنهاد شده و حجم و کمیت سفارش وجود داشته باشد.

خرید وفروش انواع کابل -فروش انواع کابل کنترول -فروش عمده کابل ابزار دقیق

به منظور پاسخگویی مناسب به این انتظار و درخواست، ضمن معرفی و تامین مرغوب ترین کابل های ابزار دقیق موجود همواره در تنظیم فرمولهای پیشنهاد قیمت دو نکته تناسب با مقدار سفارش و منافع طرفین (ما و مشتری) مدنظر قرار گرفته است.

در کنار این، شرکت بازرگانی LAKSIM اعتقاد دارد یکی از حقوق مشتریان اختیار تام آنها در انتخاب تامین کننده محصول مورد نظرشان خواهد بود. به بیان دیگر فرآیند پیشنهاد کابل ابزار دقیق، بیان اطلاعات و مشخصات فنی و پیشنهاد قیمت با دقت کامل صورت می گیرد؛ اما نهایتا دست خریدار برای پذیرش یا رد این پیشنهادها توسط هیچ راه مستقیم و غیر مستقیمی بسته نخواهد شد.

 فروش عمده کابل افشان

فروش عمده سیم و کابل های افشان به دلیل تقاضای بالا برای خرید،جهت استفاده در پروژه ها به صورت ویژه توسط شرکت بازرگانی LAKSIM آغاز شده است.فروش عمده در هر حوزه ای و در مورد هر محصولی به خریداران آن محصول می تواند کمک کند تا بتوانند خرید خود را با قیمت رقابتی و پایین از خرید خود انجام دهند.

در مورد سیم و کابل های برق و استفاده گسترده از این محصولات در تاسیسات برقی، ساختمان های چند واحدی، فروش عمده سیم و کابل یکی از ملزومات به شمار می آید. از این رو یکی از محصولات پر فروش در پروژه ها که کیفیت قابل قبولی نیز دارا می باشد، سیم و کابل های برق سمنان است که برخی از قدیمی کارها با این محصولات آشنایی کافی را دارند.

از این رو این مجموعه تلاش کرده است تا با آسان کردن شرایط خرید وفروش انواع کابل برای پروژه های سراسر کشور، را به صورت عمده عرضه نماید.

قیمت فروش عمده کابل افشان

همانطور که آگاهی دارید در زمینه سیم و کابل های ساختمانی، یکی  از برترین تولیدات کشور، محصولات شرکت های معتبر سیم و کابل بوده که در بسیاری از پروژه ها توسط برقکارن و صاحبان پروژه بر سایر محصولات موجود در بازار ترجیح داده می شود.

اگر به دنبال دریافت بهترین قیمت ها می باشید بازار لاله زار تهران مرجع مناسبی برای خرید کابل افشان شماست.بازار لاله زار یک مرکز خرید کابل است که قیمت ها در آن رقابتی می باشد.فروشندگان کابل لاله زار سعی بر فروش کابل با قیمت پایین و در تعداد بالا دارند.

فروشگاه های کابل لاله زار با در اختیار داشتن گستره ای از انواع کابل برق، کابل ساختمان، کابل افشان، کابل نیمه افشان، کابل افشان سبک، کابل قدرت، کابل مفتولی، کابل مخابراتی، کابل کنترل و … امکان مقایسه کالا های مختلف را برای شما فراهم می سازد.

تجربه خرید وفروش انواع کابل از لاله زار تهران نشان داده که بیشتر فروش ها در این بازار به صورت فروش عمده کابل افشان بوده و هست

 فروش عمده کابل کواکسیال

در برنامه فروش عمده کابل آنتن هدف اصلی ما پائین آوردن قیمت کابل می باشد.با استفاده از این روش مشتریان می‌توانند محصولات مورد نظرشان را با قیمت‌های مناسب تری دریافت کنند. فروش کابل آنتن هم اکنون در سرتاسر کشور با قیمت های عمده انجام می‌شود.

قیمت کابل آنتن تولیدات داخلی و برند با کیفیت ، با توجه به مقرون به صرفه بودن آن مشتریان و علاقمندان زیادی دارد.
برای خرید کابل آنتن تلویزیون می‌توانید با مدیریت فروش ما که شماره تماس آن در وب سایت موجود است تماس بگیرید و سفارشات خود را ثبت کنید.

شرکت بازرگانی LAKSIM با فعالیت در بزرگ‌ترین بازار سیم و کابل کشور یعنی بازار لاله زار سهم بزرگی از معاملات مربوط به خرید وفروش انواع کابل را به خود اختصاص داده است.
بنابراین مشتریان جهت خرید کابل کواکسیال لاله زار می توانند از طریق وب سایت های شرکت ما اقدام نمایند.

با توجه به این که انواع متعددی از کابل های کواکسیال در بازار موجود است، طبیعتاً قیمت خرید وفروش انواع کابل متفاوت می باشد.

در این بین باید توجه داشته باشید کابل کواکسیال آنتن همان کابل ۷۵ اهم می باشد که در حال حاضر در شرکت های مختلفی تولید شده و روانه بازار می گردد.

 فروش عمده کابل مخابراتی

با پشتیبانی واحدهای تامین مجموعه، برنامه فروش عمده انواع سیم و کابل مخابراتی با قدرت بیش از پیش ادامه و همکاری ها در این زمینه گسترش می یابد.

خرید وفروش انواع کابل -فروش انواع کابل کنترول -فروش عمده کابل ابزار دقیق

خرید وفروش انواع کابل هر محصولی به سبب ویژگی هایی که این گونه سفارشها دارند کاری بسیار سنگین تر از خرده فروشی است. مطمئنا مجموعه یا مرکزی که اقدام به عرضه عمده سیم و کابلهای مخابراتی می نماید، حتما از توانمندیهای خود برای پاسخگویی مناسب اطمینان کافی دارد.

در بخش فروش سیم و کابل مخابراتی با محصولات متنوعی رو به رو می شویم که هم از نظر تولید و ساختاری و هم فراوانی تقاضا تفاوتهای مهمی با هم دارند.

سفارشهایی که به دپارتمان فروش شرکت بازرگانی LAKSIM ارائه می شود بی درنگ و بسته به نوع سیم و کابل مخابراتی به یکی از واحدهای انبار یا تامین ارجاع داده شده و فرآیند آماده سازی فروش آن به شکل مرتب پیگیری می گردد.

خرید وفروش انواع کابل مخابراتی شامل اکثر محصولات این گروه شده و اطلاعات تکمیلی در مورد چگونگی تامین به فراخور هر سفارش به اطلاع مشتریان ارجمند می رسد.

 فروش کابل افشان تخت 

شرکت بازرگانی LAKSIM  ارائه دهنده انواع کابل تخت از جمله کابل تخت افشان، کابل تخت ۴ رشته، کابل تخت جرثقیل، کابل تخت آسانسور- کابل برق تخت می‌باشد.

کابل تخت به کابلی گفته می‌شود که از نظر شکل ظاهری گرد نیست و شبیه به مستطیل است. کابل‌های تخت در زیر مجموعه کابل‌های افشان قرار دارند که هادی آن‌ها مس آنیل شده است و از یک عایق یا روکش برخوردار است.

این کابل‌ها زمانی که تولید می‌شوند از نظر اندازه به دسته‌های مختلفی همچون ۴، ۸، ۱۲، ۲۰، ۲۴ رشته تقسیم می‌شوند. اساسا هادی که برای این نوع کابل‌ها استفاده می‌شود مس نرم شده افشان است و عایقی که برای محافظت از هادی استفاده شده از جنس P.V.C است.

مشخصات کابل افشان تخت 

معمولا تمام رشته‌هایی که در این کابل‌ها وجود دارند به صورت موازی هستند که از یک رویه یا روکش با متریال P.V.C، لاستیک، ترموپلاستیک رابر TPR پوشیده شده‌اند. کابل‌های تخت را در صنعت آسانسور سازی، جرثقیل‌ها، بالابرها، نقاله‌ها، نصب در سینی کابل و … مورد استفاده قرار می‌گیرند.

کابل‌های تخت دارای انعطاف پذیری بالایی هستند یعنی نسبت به کابل‌های گرد انعطاف پذیری بالاتری دارند که معمولا فضای کمتری را هم اشغال می‌کنند.

کابل‌های تخت در سایزهای متفاوتی طراحی و تولید می‌شوند که از جمله‌ آن‌ها می‌توان به ۱٫۵*۴، ۲٫۵*۴، ۴*۴، ۶*۴، ۱۰*۴، ۱۶*۴، ۰٫۵*۲، ۰٫۷۵*۲، ۱٫۵*۸، ۲٫۵*۸، ۱٫۵*۱۲، ۲٫۵*۱۲، ۱٫۵*۱۶ و ۰٫۷۵*۲۴ اشاره کرد.

به دلیل شکل ظاهری که دارد یعنی تخت بودن آن‌ها، گرما را به شکل بهتری به بیرون کابل انتقال یا هدایت می‌کند؛ این امر باعث می‌شود که سیم یا کابل داغ نکند.

لازم است بدانید که استحکام مکانیکی این کابل بالا است لذا تنش کششی بین هادی، روکش و عایق در این کابل به اشتراک گذاشته می‌شود. در هر مکانی که نتوان از کابل‌های گرد استفاده کرد، کابل تخت را مورد استفاده خود قرار می‌دهند

جهت خرید و فروش این محصول می توانید ومشاوره با ما در ارتباط باشید:
شرکت بازرگانی LAKSIM
راه های ارتباطی با مشاور و مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120901697
mobile icon شماره موبایل: 09193455505
telegram icon کانال تلگرام: laksim98@
whatsapp icon واتس اپ: 09120901697
whatsapp icon واتس آپ : 09193455505
instagram icon اینستاگرام: laksim2020
email icon پست الکترونیکی: laksim2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز خرید کابل ابزار دقیق و کنترل | برترین ارائه دهنده سیم و کابل مصرفی در صنعت

کابل ها در انواع مختلفی تولید می شوند که یکی از آنها کابل ابزار دقیق و کنترل می باشد. این نوع کابل ها به منظور انتقال سیگنال های آنالوگ و دیجیتال و همچنین برای