مرکز فروش سیم و کابل
خانه / سیم و کابل / فروش کابلهای فيبر نوری و کواکسيال

فروش کابلهای فيبر نوری و کواکسيال

کابلهای فيبر نوری و کواکسيال در کابلهای مخابراتی برای ارسال اطلاعات از يک نقطه به نقطه ديگر استفاده میشوند. به عنوان مثال، شرکتهای تلویزیون کابلی، از فیبر نوری برای حمل سیگنال از فرستنده های خود به کابینه اتصال خانگی استفاده می‌کنند و سپس با استفاده از کابلهای کواکسیال سیگنال را از کابینه اتصال خانگی به جعبه کابل انتقال میدهند. فیبرهای نوری در جهت تحول اینترنت و در زمینه پزشکی کمک کرده اند.

فروش کابلهای فيبر نوری و کواکسيال از طریق مرکز مرکزفروش انواع متنوع سیم و کابل بازرگانی LAKSIM برای مشتریان فراهم شده است. کابلهای فيبر نوری و کواکسيال از کابل های مهم مورد استفاده در پروژه های مختلف به شمار می روند. این کابل ها تاکنون در پروژه های متعددی مورد استفاده قرار گرفته است.

تفاوت ساختار کابلهای فيبر نوری و کواکسيال

فروش کابلهای فيبر نوری و کواکسيال

فيبرنوری يک رشته بسيار نازک شيشه ای يا پلاستيکی شفاف و با پوشش مناسب و منعطف است که توانایی ارسال نور را دارد. این فيبر میتواند به عنوان يک موج بر يا لوله نوری عمل کند، به طوري که نور بين دو انتهای فيبر ارسال و دريافت میشود.

فروش کابلهای فيبر نوری و کواکسيال

کابل کواکسيال که یک رسانای داخلی(عموما از جنس مس) دارد که توسط یک عايق منعطف محصور شده است، که روی این لایه منعطف نیز توسط یک رسانای نازک که برای انعطاف کابل، به هم بافته می شوند شیلد شده است. همه این اجزا، در داخل عایق دیگری جاسازی شده اند.

فروش انلاین کابلهای فيبر نوری و کواکسيال یه صورت تضمینی و ارسال روز سفارش توسط مرکزفروش انواع متنوع سیم و کابل بازرگانی LAKSIM ، این امکان را برای پروژه ها فراهم کرده است که کابلهای فيبر نوری و کواکسيال مورد نیاز خود را در کمترین زمان ممکن خریداری نمایند.

کاربرد کابلهای فيبر نوری و کواکسيال

فیبر نوری : در کابلهای فیبر نوری، یک مدولاتور الکترو-نوری سیگنالهای الکتریکی را توسط لیزر و یا الکترود، به ذرات نور تبدیل می‌کندکه در طول هسته شیشه ای‌کابل پرتاب میشود. امواج نوری جهت رمزگشايی در انتهای دريافت سيگنال به جريان الکتريکی تبديل میشوند. فيبرهای نوری توانایی ارسال سيگنالهای شفاف تا فواصل ۱۳۰۰۰ مايل (۹۲۱٫۲۰ کيلومتر) را دارند.

کابل کواکسيال : کابل کواکسيال قابليت هدايت جريان الکتريکی متناوب مابين محل های مختلف در فرکانسهای راديویي ۵۰ مگا هرتز و بیشتر را دارد. جريان الکتريکی از منبع خارج شده و مجدداً باز میگردد، اين رفت و برگشت ميليونها بار در ثانيه انجام میشود. برای ارسال سيگنالهای فرکانس راديويی بدون تلفات در مسافتهای طولانی، نياز به تقويت پی درپی سيگنال است

قیمت کابلهای فيبر نوری و کواکسيال

قیمت انواع کابلهای فيبر نوری و کواکسيال بسته به برند تولید کننده این کابل ها متفاوت است. با توجه به تغییراتی که در قیمت انواع کابلهای فيبر نوری و کواکسيال وجود دارد و این موضوع به دلیل نوسانات قیمت ارز می باشد، مرکزفروش انواع متنوع سیم و کابل بازرگانی LAKSIM به صورت به روز قیمت محصولات خود را به پروژه ها ارائه می نماید. فروش کابلهای فيبر نوری و کواکسيال از محصولات اصلی این مجموعه می باشد.

مطالب مفید جهت کابلهای فيبر نوری و کواکسيال

تفاوت ساختار کابلهای فيبر -نوری و کواکسيال
 خرید اینترنتی کابل کواکسیال 
خرید اینترنتی کابل مخابراتی
 فروش عمده کابل کواکسیال
 فروش کابل کواکسیال 
فروش کابل های مخابراتی و کابل شبکه و فیبر نوری
 فروش کابلهای فيبر- نوری و کواکسيال
 قیمت کابلهای فيبر- نوری و کواکسيال
 کاربردهای کابل کواکسیال
 لیست قیمت کابل کواکسیال
 لیست قیمت کابل مخابراتی
 مرکزفروش انواع متنوع سیم و کابل بازرگانی LAKSIM

جهت خرید و فروش این محصول می توانید ومشاوره با ما در ارتباط باشید:
شرکت بازرگانی LAKSIM
راه های ارتباطی با مشاور و مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120901697
mobile icon شماره موبایل: 09193455505
telegram icon کانال تلگرام: laksim98@
whatsapp icon واتس اپ: 09120901697
whatsapp icon واتس آپ : 09193455505
instagram icon اینستاگرام: laksim2020
email icon پست الکترونیکی: laksim2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید کابل فیبر نوری -فروش انواع کابل فیبر نوری

خرید کابل فیبر نوری -فروش انواع کابل فیبر نوری

مشتریان محترم برای خرید کابل فیبر نوری میتوانید محصول مورد نظر خود را انتخاب و همراه با اطلاعات و مشخصات کاملی از محصولات را برای بخش فروش ارسال و بعد ازمشاوره برای خرید محصول اقدام نمایند