مرکز فروش سیم و کابل
خانه / سیم و کابل / قیمت عمده کابل ابزار دقیق – تامین کابل ابزار دقیق مطابق با درخواست مشتری

قیمت عمده کابل ابزار دقیق – تامین کابل ابزار دقیق مطابق با درخواست مشتری

قیمت عمده کابل ابزار دقیق

تامین کابل ابزار دقیق مطابق با درخواست مشتری

تنوع قیمت عمده کابل ابزار دقیق مختلفی که در کابلهای ابزار دقیق وجود دارد از ساختار و اجزای تشکیل دهنده کابل و جنس هادی ومواد پلیمری استفاد شده درآنها ناشی می شود. بر این اساس می توان گفت ساختار مخلتفی که در زیر به آن اشاره شده مس تواند در قیمت عمده کابل ابزار دقیق مطابق با درخواست مشتری تاثیر گدار باشد :

  • ابزار دقیق -معمولی با شیلد کلی
  • ابزار دقیق- زره دار با شیلد کلی
  • ابزار دقیق- معمولی با شیلد زوجی و کلی
  • ابزار دقیق- زره دار با شیلد زوجی و کلی

کابل ابزار دقیق چه کاربردی دارد ؟

کابل های ابزاردقیق جهت سیستم پردازش داده ها و کنترل فرایند ها بکار می روند و قابل نصب در فضای باز و یا بصورت دفن در زمین می باشند.

برای سیستم های آنالوگ نوع شیلددار زوجی و کلی آن (Individual & Overall screen ) بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. شیلد کلی کابل Overall screen قادر است آن را در برابر نویز های خارجی محافظت نماید.

شیلد زوجی کابل Individual screen موجب تضعیف همشنوایی بین زوج رشته ها می گردد.

در ساختار جایگزین از روکش چند لایه شامل نوار آلومینیوم کوپلیمر، روکش پلی اتیلن و لایه نازکی از پلی آمید نیز استفاده می شود که آسیب بسیار کمتری به محیط زیست و کاربران وارد می کند.
زره کابل می تواند در مقابل نیروهای مکانیکی خارجی مقاومت کن

در صورتی که کابل در محل هایی استفاده شود که امکان وارد شدن صدمات مکانیکی بر آن وجود دارد معمولاً از زره در ساختار داخلی استفاده می شود.
 اگر کابل در محیط های حاوی هیدروکربن ها، حلال ها، روغن، نفت و مواد خورنده استفاده گردد، حتماً باید دارای روکش سرب در ساختارش باشد.

وظیفه کابل ابزار دقیق

قیمت عمده کابل ابزار دقیق - تامین کابل ابزار دقیق مطابق با درخواست مشتری

کابل ابزار دقیق وظیفه دارد یک مسیر مطلوب و رضایت بخش برای دریافت و انتقال سیگنال آماده کند. تنوع بسیاری در تجهیزات و عملگر ها وجود دارد و اینکه چه میزان حساس بودن یا اثر بخش بود طبیعتا قابل تغییر است و در شرایط متفاوتی کار می کنند که بنا به نوع کار کابل ابزار دقیق مناسب آن را استفاده می کنند و در انواع کارخانه ها، پالایشگاه ها، نیروگاه ها، پست های برق و پتروشیمی و در بسیاری از صنعت های دیگر کاربرد دارد.

مشخصه فنی کابل ابزار دقیق

به طور کلی کابل ابزار دقیق برای بالا رفتن دقت عملکرد و کنترل مورد استفاده قرار می گیرد.

کابل ابزار دقیق مطابق استاندارد BS 5308، دامنه حرارتی اش از -۳۰ تا +۷۰ درجه سانتی گراد در حالت نصب ثابت و در حالت نصب غیر ثابت و خم شونده از -۵ تا +۵۰ درجه سانتی گراد است.

همچنین ولتاژ نامی آن ۳۰۰V و مقاومت عایقی آن ۵۰۰VD.C است. ساختار کابل ابزار دقیق به گونه ای است که دارای هادی مسی کلاس ۲ یا ۵ و عایق PVC است، رشته ها با گام های مناسبی زوج می شوند که فویل آلومینیومی به همراه یک نوار الکترواستاتیکی بروی زوج ها تابیده می شود.

رنگ روکش خاکستری است. از دیگر ویژگی های کابل ابزار دقیق می توان به مقاومت بالا در برابر اشعه ماورابفنش، کم دود بودن (LSF)، ضد روغن و هیدروکربن، مقاوم در برابر جانوران موزی و دارای استاندارد های PAS 5308 و BS 5308 نیز می باشد.

مشخصه فنی کابل ابزار دقیق

قیمت عمده کابل ابزار دقیق – تامین کابل ابزار دقیق مطابق با درخواست مشتری

برای قیمت عمده کابل ابزار دقیق می بایست توجه کنید که وزن و جرم کابل به هیچ عنوان معیار مناسبی برای تشخیص کیفیت کابل نیست.

علاوه بر آن قیمت عمده کابل ابزار دقیق هم نمی تواند معیار خوبی برای اصالت کابل باشد چراکه فروشندگانی هستند که با قیمت گذاری کابل اصل روی کابل تقلبی ، کابل تقلبی را به جای کابل اصل به مشتری می فروشند.

برای خرید کابل ابزاردقیق تنها باید به فروشگاه های معتبر مراجعه کنید به دلیل اینکه اعتبار و سابقه فروشگاه همواره می تواند معیار مناسبی برای خرید کابل ابزار دقیق باشد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید ومشاوره با ما در ارتباط باشید:
شرکت بازرگانی LAKSIM
راه های ارتباطی با مشاور و مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120901697
mobile icon شماره موبایل: 09193455505
telegram icon کانال تلگرام: laksim98@
whatsapp icon واتس اپ: 09120901697
whatsapp icon واتس آپ : 09193455505
instagram icon اینستاگرام: laksim2020
email icon پست الکترونیکی: laksim2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید کابل فیبر نوری -فروش انواع کابل فیبر نوری

خرید کابل فیبر نوری -فروش انواع کابل فیبر نوری

مشتریان محترم برای خرید کابل فیبر نوری میتوانید محصول مورد نظر خود را انتخاب و همراه با اطلاعات و مشخصات کاملی از محصولات را برای بخش فروش ارسال و بعد ازمشاوره برای خرید محصول اقدام نمایند