مرکز فروش سیم و کابل
خانه / کابل افشان / قیمت کابل افشان | بزرگترین مرکز خرید و فروش انواع کابل الکتریکی

قیمت کابل افشان | بزرگترین مرکز خرید و فروش انواع کابل الکتریکی

قیمت کابل افشان با یک نگاه جامع و تخصصی همراه شده است کابل برق انواع مختلفی دارد ، یکی از انواع کابل برق،کابل افشان می باشد. همان طور که می دانید کابل های برق هادی های متنوعی دارند که بعضا بر اساس این هادی ها تقسیم بندی می شوند و طبیعتا قیمت کابل افشان نسبت به جنس هادی آن متفاوت است. کابل هایی که هادی آن از جنس مس باشد و قابلیت انعطاف پذیری بالایی داشته باشد کابل افشان نام دارد. اصولا کابل هایی که از این جنس انعطاف پذیرند اما تفاوتی که تمامی کابل هایی که هادی آن از جنس مس است با کابل افشان این است که کابل افشان قابلیت انعطاف پذیری بسیار بالاتری نسبت به سایر کابل های مسی دارد.                                                                                                            

قیمت کابل افشان | بزرگترین مرکز خرید و فروش انواع کابل الکتریکی

مشخصات و کاربردهای انواع کابل افشان

مشخصات و کاربردهای انواع کابل افشان

 این کابل ها به دلیل این که بسیار نرم است در فواصل کوتاه استفاده می شود و این نوع کابل برق در فواصل طولانی کاربرد ندارد. هم چنین از کابل افشان برای کابل پمپ شناور چاه عمیق نیز می توان استفاده کرد. این از کاربردهای خاص کابل های افشان است. برای پمپ های آب حتما از کابل های افشان استفاده کرد. مشخصات کابل افشان: کابل افشان قابلیت انعطاف پذیری دارد و می توان آن را خم کرد و به شکل دلخواه در آورد.               

                                                                                                  

 

 

خریدار عمده کابل افشان

خریدار عمده کابل افشانفروش عمده کابل افشان بهترین روش برای صرفه جویی در قیمت ها است. کابل افشان لاستیکی از جمله کابل هایی است که طرفداران زیادی دارد و این طرفداران سبب شده اند تا خرید و فروش بالایی توسط این نوع از سیم و کابل ها در ایران انجام بشود. کاربردهای کابل افشان: این کابل ها به دلیل این که بسیار نرم است در فواصل کوتاه استفاده می شود.                                

تولید کننده برتر کابل افشان در ایران

تولید کننده برتر کابل افشان در ایرانکرمان یا همان برند کرمان و کاویان تولید کننده برتر کابل افشان در کشور است که محصولات خود را با بالاترین کیفیت روانه بزار می کند. محصولات متنوع کرمان در این حوضه باعث شده است پروژه های ساختمانی از این کابل ها استفاده می کند.

 

بزرگترین مرکز توزیع و فروش انواع سیم و کابل الکتریکی در کشور

بزرگترین مرکز توزیع و فروش انواع سیم و کابل الکتریکی در کشورشرکت فرهاد کابل در چهارمین دهه فعالیت خود در زمینه فروش سیم و کابل قرار دارد. در این سال ها فرهاد کابل با شرکت های مختلف سیم و کابل همکاری کرده و به پشتوانه  آن ها عنوان بزرگترین شرکت فروش سیم و کابل را به خود اختصاص داده است.طبق نظر سنجی که سالانه از مشتریان گرفته می شود فرهاد کابل جزو بهترین فروشندگان سیم و کابل تهران از لحاظ قیمت مناسب، کیفیت و اصالت انواع کابل می باشد.

بهترین برندهای کابل افشان موجود در بازار

بهترین برندهای کابل افشان موجود در بازاردر زمینه سیم های ساختمانی می توان گفت محصولات شرکت صنعتی الکتریک خراسان و سیمند کابل یکی از برندهای برتر کابل افشان در بازار می باشد.اما متاسفانه نمونه های تقلبی این شرکت ها در بازار زیاد است. در ادامه می توان شرکت سیم و کابل همدان، مغان، رسانا، سیمیا، ری افشان، کابل کمان زنجان و … را نیز نام برد.

مشاوره جهت خرید انواع کابل افشان

مشاوره جهت خرید انواع کابل افشان مشاوره جهت خرید انواع کابل افشان به این صورت است که انتخاب و خرید سیم و کابل استاندارد و با کیفیت که در تولید آن تمام استانداردهای تولید سیم و کابل رعایت شده باشد کار تخصصی بوده و نیاز به آموزش و یادگیری دارد.سیم و کابل وانتخاب درست آن، یکی از مهم ترین و در بعضی موارد تخصصی ترین کارهاست.سطح مقطع سیم کابل، با توجه به آمپر مصرفی، حداکثر و حداقل دمای محیط،دمای محل نصب که ثابت باشد یا متحرک(مفتولی نصب ثابت یا افشان انعطاف پذیر) و طول مسیر تعیین می شود.یکی از راه های تشخیص سیم وکابل استاندارد وزن مس به کار رفته در آن می باشد.

نکات بسیار مهم در هنگام خرید 

به این نکته هم باید اشاره کرد که بعضی مواقع برخی تولیدکنندگان با استفاده از آهن وزن محصول خود را بالا می برند.استفاده از سیم آلومینیوم روکش شده با مس نیز روشی هست که برخی تولید کنندگان غیر استاندارد از آن استفاده می کنند.یکی از راه های خرید آسان و مطمئن برای خریدار کابل افشان خرید کردن از فروشگاه های معتبر و نمایندگی های شرکت های سیم وکابل می باشد تا مشتری بتواند کابل افشان باکیفیت خریداری کند و هم چنین در سایت های معتبر امکان خرید اینترنتی کابل افشان موجود می باشد. این موارد راهنمای خرید کابل افشان می باشد.                                                                      

جهت خرید و فروش این محصول می توانید ومشاوره با ما در ارتباط باشید:
شرکت بازرگانی LAKSIM
راه های ارتباطی با مشاور و مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120901697
mobile icon شماره موبایل: 09193455505
telegram icon کانال تلگرام: laksim98@
whatsapp icon واتس اپ: 09120901697
whatsapp icon واتس آپ : 09193455505
instagram icon اینستاگرام: laksim2020
email icon پست الکترونیکی: laksim2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکزفروش انواع متنوع سیم و کابل

مرکزفروش انواع متنوع سیم و کابل

مرکزفروش- انواع متنوع سیم و کابل بازرگانی LAKSIM

پاسخی بگذارید