مرکز فروش سیم و کابل
خانه / سیم و کابل / قیمت کابل شیلدار- لیست قیمت کابل شیلدار- انواع کابل شیلدار با قیمت ویژه

قیمت کابل شیلدار- لیست قیمت کابل شیلدار- انواع کابل شیلدار با قیمت ویژه

قیمت کابل شیلدار- لیست قیمت کابل شیلدار- انواع کابل شیلدار با قیمت ویژه

برای محافظت از کابل و اطلاعات جاری آن در مقابل اختلالات الکتریکی و همچنین اختلالات مکانیکی یک لایه شیلد رو سیم های کابل کشیده می شود. به این گونه کابل ها کابل شیلد دار می گویند.

نقش شیلد در کابل

این سیم ها معمولا با فلز هایی از جنس مس و گاها از جنس آلومینیوم شیلد می شوند.
قیمت انواع کابل شیلد دارنسبت به قیمت کابل بدون شیلد جایگاه بالاتری دارد اما اگر از کابل بدون شیلد استفاده کنید زمانی که کابل در کنار کابل های برق یا نویز های الکتریکی قرار گیرد نمی تواند اطلاعات و محتوای داخل کابل به طور دقیق و صحیح منتقل کند و سیگنال هایی که در آخر منتقل می شوند به صورت منقطع و نیمه کاره هستند.

وظیفه اصلی شیلد در کابل

۱)یکی از وظایف شیلد این است که از شدت ولتاژ بیش از حد میان هادی جلوگیری و تحت هر شرایطی پایداری خود را حفظ کند.
۲)وظیفه دیگر محدود کردن از اختلال های رادیویی و کم کردن شوک الکتریکی است.
۳)از کابل شیلد دار برای اتصالات مهم که نباید هیچ گونه خطا داشته باشند استفاده می شود مثل ماشین آلات و تجهیزات آزمایشگاهی همچنین کابل هایی که در لوله ها چه فلزی و چه غیر فلزی نصب می شوند استهلاک بیشتری دارند شیلد باعث جلوگیری از آن می شود. . 

لازم به ذکر است که بیان کنم تمامی کابل هایی که می شناسید به صورت شیلد دار هم طراحی و تولید شده اند مانند کابل کواکسیال شیلد دار، کابل کنترل شیلد دار، کابل افشان شیلد دار و دیگر کابل هایی که موجود در بازار است

فروش انواع کابل شیلداربا قیمت ویژه

 • کابل شیلدار قدرت
 • کابل شیلدار فشار متوسط
 • کابل شیلدار فشار ضعیف
 • کابل شیلدار افشان
 • کابل شیلدار مفتول
 • کابل شیلدار کنترول
 • کابل شیلدار ابزار دقیق
 • کابل شیلدار سه و نیم رشته
 • کابل شیلدارآلومنییمی
 • کابل شیلدار مخابراتی
 • کابل شیلدار کواکسیال

لیست قیمت کابل شیلد دار

در کنار کیفیت ساخت وتامین کننده معتبر، قیمت کابل های شیلد دار نیز فراسنجی تاثیر گذار در فروش این محصولات به شمار می رود. این نکته دلیلی بر ارائه محصولات مرغوب و اعلام قیمت سیستماتیک مطابق با لیست تولید از سوی این شرکت بازرگانی است.
مشتریان حرفه ای ما به خوبی می دانند که اجزای تشکیل دهنده یک کابل و سطح کیفی آنها چه نقشی در قیمت تمام شده آن کابل ایفا می کنند.
زمانی که از کابل شیلد دار سخن به میان می آید، بی درنگ متوجه خواهیم شد که این کابلها از جزئی بیشتر در ساختارش برخوردار است که می تواند کارایی و قیمت آن را دستخوش تغییر بنماید .
لذا ساختار کابل در قیمت تمام شده کابل بسیار تاثیرگدار است .

قیمت کابل شیلدار- لیست قیمت کابل شیلدار- انواع کابل شیلدار با قیمت ویژه

قیمت کابل شیلد دار

برای خرید کابلهای شیلد دار باید مقادیر بسیاری را مد نظر داشته باشید.
وزن کابل اصلا میزان خوبی برای سنجش کابل اصل و مناسب برای خرید کابل شیلد دار نیست. توجه داشته باشید که قیمت بالای کابل شیلد دارخصوصا قیمت کابل کنترول شیلدار، دلیل کیفیت بالا و اصل بودن کابل نیست. کابل شیلد دار را شرکت های مختلفی تهیه و تولید می کنند مانند سیم و کابل سیم ابهر ، سیم و کابل شینا ، سیم و کابل مغان ، سیم و کابل سیمکو، سیم و کابل یزد ، سیم و کابل همدان و سیم و کابل خراسان افشارنژاد.
تمامی این شرکت ها استاندارد های ساخت صنعت سیم و کابل را رعایت می کنند و جز برترین تولید کنندگان سیم و کابل می باشند.شما عزیزان می توانید با مراجعه به دپارتمان فروش اطلاعات  لیست قیمت کابل شیلد دار را دریافت نمایید. 

بنابراین می بایست کابل شیلد دار از فروشگاه های معتبر خریداری کنید. چراکه سابقه واعتبار فروشگاه ارزش بالاتری نسبت به سایر مولفه های سنجش کابل اصلی دارد.

شاخصه های زیر در تعیین قیمت کابل شیلد دار موثر هستند :

 1. قیمت روز مواد اولیه : قیمت مفتول مس و آلومنییم که در ساخت هادی و شیلد به کار می رود و نرخ گرانول PVC که عایق و روکش و گالوانیزه که در آرمور کابل که در ساخت کابل استفاده می شوند.
 2. ساختار شیلد : شیلد کابلهای کنترل غالبا از مس یا مس قلع اندود بافته شده است. ممکن است سیم برید گالوانیزه باشد و از طرفی سطح پوشش شیلد و تعداد استفاده شده دربافت کابل متفاوت خواهد بود. همه اینها بر قیمت و زمان تولید کابل اثر می گذارند.
 3. برند و تامین کننده کابل : تامین کنندگان و برندها همان طور که یادآور سطح کیفی کابلها هستند، عاملی بسیار مهم جهت تفاوت در قیمتها نیز به شمار می آیند.
 4. کمیت سفارش و متراژمورد نیار مشتری همچنین کاتینگ لیست : طبیعی و قابل انتظار است که در فرآیند پیشنهاد قیمت، تفاوت بین سفارشهای خرده که متراژپایینی دارند و عمده فرقی مشاهده شود.

با توجه به نوسانات قیمت و همین طور تفاوت سفارشها، لیست قیمت به صورت اختصاصی برای هر سفارش و در زمان کوتاه ارائه از تامین کنندگان معتبرارائه می گردد

جهت خرید و فروش این محصول می توانید ومشاوره با ما در ارتباط باشید:
شرکت بازرگانی LAKSIM
راه های ارتباطی با مشاور و مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120901697
mobile icon شماره موبایل: 09193455505
telegram icon کانال تلگرام: laksim98@
whatsapp icon واتس اپ: 09120901697
whatsapp icon واتس آپ : 09193455505
instagram icon اینستاگرام: laksim2020
email icon پست الکترونیکی: laksim2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید کابل فیبر نوری -فروش انواع کابل فیبر نوری

خرید کابل فیبر نوری -فروش انواع کابل فیبر نوری

مشتریان محترم برای خرید کابل فیبر نوری میتوانید محصول مورد نظر خود را انتخاب و همراه با اطلاعات و مشخصات کاملی از محصولات را برای بخش فروش ارسال و بعد ازمشاوره برای خرید محصول اقدام نمایند