مرکز فروش سیم و کابل
خانه / سیم افشان / مرکز فروش کابل افشان /بزرگترین مرکز فروش انواع کابل افشان

مرکز فروش کابل افشان /بزرگترین مرکز فروش انواع کابل افشان

مرکز فروش کابل افشان /بزرگترین مرکز فروش انواع کابل افشان

مرکز فروش کابل افشان

فروش کابل افشان برای خرید انواع کابل برق افشان راه های مختلفی وجود دارد. یکی از بهترین راه ها مراجعه به مراکز فروش معتبر سیم و کابل است؛ اما اکنون کار با مرکز فروش کابل افشان جدید ساده تر شده است.

در مرکز فروش کابل افشان محصولات زیر معرفی و پیشنهاد می شوند؛ نقطه اشتراک تمامی این کابلها دارا بودن هادی مسی افشان و انعطاف پذیر است. همه کابلهای معرفی شده در سایزهای استاندارد و پر تقاضا آماده فروش هستند و برای سایزهای دیگر نیز سفارش تولید پذیرفته می شود:

 • کابل افشان سبک گرد و تخت برای مصارف خانگی و کابل رابط مصرف کننده های کوچک الکتریسیته
 • کابل افشان معمولی برای مصارف عمومی و ساختمانی و کابل رابط ماشین آلات الکتریکی
 • کابل افشان قلع اندود با عایق و روکش سیلیکونی نسوز
 • کابل افشان قدرت ۶۰۰/۱۰۰۰ ولت به صورت تک سیمه و چند سیمه
 • کابل افشان سه فاز مخصوص پمپ های آب شناور
 • کابل افشان تخت با عایق و روکش PVC

فروش کابل افشان ۱۵۰*۱

کابل افشان۱۵۰*۱ از مجموعه کابلهای قدرت مسی تک رشته یا تک سیمه با رسانای افشان به سطح مقطع ۱۵۰ میلیمتر مربع است که مشتریان قادر به انتخاب این محصول از فهرست کابلهای آماده فروش هستند.
چه در کابلهای افشان و چه کابلهای مفتولی فشار ضعیف با دو گروه عمده مواجه هستیم. گروهی از این کابلها که با نامهایی همانند کابل سبک یا کابل معمولی شناخته می شوند، با ولتاژ اسمی ۳۰۰/۵۰۰ ولت طراحی شده و برای مصارف عمومی مناسب هستند. این کابلها را نمی توان به صورت مستقیم در زیر زمین دفن نمود.

دسته دوم کابلهای برق فشار ضعیف کابلهای زمینی هستند که با ولتاژ نامی ۶۰۰/۱۰۰۰ ولت و ضخامت بیشتر فیلر و روکش قابلیت نصب زمینی را دارند. این کابلها هم با هادی افشان و هم مفتولی تولید می گردند.

نکات زیر در فروش همه انواع کابل برق به ویژه کابل افشان ۱۵۰*۱ مورد توجه دپارتمان فروش این شرکت بازرگانی قرار می گیرد :

 1. کابلها استاندارد و دارای تاییدیه هستند
 2. کابلها در متراژ مورد نظر مشتری تحویل داده می شوند
 3. با توجه متراژ سفارش، کابل به صورت کلاف و یا بر روی قرقره تحویل می شود
 4. فرآیند ثبت سفارش خرید کابل برای مشتری بسیار آسان است
 5. اطلاعات فنی کابلها بر حسب درخواست مشتریان در اختیارشان قرار می گیرد
 6. اصالت برند کابل فروخته شده تضمین می گردد
 7. به ازای خریدهای دوم به بعد، مشتریان از امتیازات ویژه ای برخوردار می شوند

فروش کابل ۹۵*۳ افشان

کابل ۹۵*۳ افشان با ولتاژ نامی ۰٫۶/۱ کیلو ولت، در متراژ مورد نظر مشتریان و زمان کوتاه برای فروش و تحویل آماده می شود. این کابل به شکل ۵۰+۹۵×۳ نیز قابل ارائه است.

در لیست محصولات قابل عرضه هم امکان فروش کابل ۹۵*۳ افشان پیش بینی شده است و هم کابل افشان ۵۰+۹۵*۳٫ زمان و هزینه ای که مشتریان برای انتخاب و ثبت سفارش خرید کابل از این مجموعه صرف می کنند، اندک و ناچیز است. پیشنهادهای فنی و مالی مطابق با سفارش خریداران از سوی دپارتمان فروش ارائه می شود.

شرایط نصب و بهره برداری از کابل برق یکی از مهم ترین نکاتیست که در انتخاب نوع کابل مورد توجه قرار می گیرد. بر پایه همین شرایط در کابلهای قدرت نیز گاه استفاده از نوع افشان ارجحیت می یابد. کابل ۹۵ مسی یکی از سطح مقاطع با تقاضای نسبی بالاست که هم به صورت مفتولی و هم افشان تک سیمه، سه رشته و سه و نیم رشته تولید می گردد.

پخش و فروش مستقیم کابل زمینی افشان

کابل زمینی افشان کابلیست که از رسانای مس افشان ساخته شده و قابلیت نصب زمینی را داراست. این کابل زمینی در سایزهای گوناگون تک سیمه و چند رشته به شکل سراسری پخش می شود و در اختیار متقاضیان کابل برق قرار می گیرد.

هدف مجموعه ما از اجرای طرحهای متنوع تامین، توزیع، پخش و فروش انواع کابل، پاسخگویی مناسب به درخواستهای مشتریانمان است. در فروش و پخش کابل برق نکات زیر مورد توجه قرار گرفته اند :

 1. ارائه مشاوره تخصصی خرید در صورت درخواست مشتریان
 2. معرفی و عرضه کابلهای استاندارد
 3. پاسخگویی سریع به سفارشها
 4. آماده سازی کابلها برای ارسال به محل مورد نظر خریداران
 5. تضمین اصالت برند کابلهای عرضه شده
 6. ایجاد تناسب میان قیمت پیشنهادی و درجه کیفی کابل برق
 7. توجه به بازخوردهای مشتریان برای اصلاح و بهبود فرآیند فروش و پخش کابل برق

مهم ترین تفاوت کابلهای زمینی با کابلهای معمولی در رده ولتاژی فشار ضعیف، ضخامت فیلر و روکش آنهاست. کابلهای زمینی از روکش میانی و خارجی ضخیم تری برخوردارند. البته ولتاژ اسمی این کابلها هم بیشتر از کابلهای هم سایز معمولی می باشد. در تولید کابل زمینی فشار ضعیف از هادیهای افشان هم استفاده می شود.

فروش کابل افشان تخت

کابل افشان تخت به دلیل مزایایی که نسب به کابل گرد دارد، در برخی کاربردها به یک گزینه مناسب تبدیل می شود. تقاضایی که برای این کابلها وجود داشته و دارد، مهم ترین دلیل اجرای طرح فروش انواع کابل افشان تخت به شمار می آید.
علاوه بر سایز یا جنس اجزای تشکیل دهنده کابل، شکل مقطع کابل هم نکته تمایز بخش دیگری خواهد بود. کابلها را از منظر ظاهر و شکل مقطع می توان در دو گروه اصلی گرد و تخت دسته بندی نمود. امروز صحبت ما پیرامون کابل افشان تخت است و بیشتر درباره این محصول خواهیم گفت.

.

کابل تخت با تنوع در تعداد رشته ها و سطح مقطع آنها، در فهرست محصولات قابل عرضه قرار گرفته است. برخی از رنجهای این کابل تقاضای بیشتری دارند که فروش آنها به روز انجام می شود. مابقی سایزها مطابق سفارش و در زمان بندی مشخص برای فروش و تحویل آماده می شوند

فروش بهترین کابل برق افشان

کابل برق افشان باید چه ویژگی هایی داشته باشد که بتوان در توصیف آن واژه بهترین را به کار برد؟ یک فروشنده یا یک مرکز فروش کابل برق، در این زمینه چه خدمتی به مشتریانش می تواند ارائه کند؟
بر این عقیده ایم که ارتقای سطح دانش خرید مشتریان بهترین عامل برای رسیدن به یک نقطه تفاهم در زمینه مرغوبیت محصولات مورد معامله خواهد بود. سهم ما به عنوان فروشنده در این باره به اشتراک گذاری تمامی دانسته ها و تجربیات با خریداران است.

برنامه فروش کابلهای برق با هادی افشان شامل سایزها و ساختارهای متنوع این محصول می شود. با توجه به نوع و سایز کابلها، علاوه بر فروش عمده امکان عرضه به صورت متراژهای خرده نیز وجود خواهد داشت. در جدول زیر لیست سایزهای رایج کابل افشان را مشاهده می فرمایید.

فروش عمده کابل افشان

فروش کابل افشان به صورت تخصصی و با پشتیبانی کامل انجام می شود. اندیشه، صحبت و اقدامات ما در دپارتمان فروش حول این موضوع است که چه راهکارها و ایده هایی برای ارائه بهترین پیشنهاد خرید عمده محصولات به ویژه کابل افشان وجود دارد؟

کابل افشان محصولی با تنوع کاربرد، سایز و تولید است. در هر یک از سفارشهای عمده هم ممکن است تنوع سایز و رده مشاهده شود. توجه به این نکات یکی دیگر از فعالیتهای صورت گرفته به شمار می رود. کابلهای افشان از تولیدات با رده کیفی متفاوت اما استاندارد ارائه می شوند. شرایط مربوط به تحویل سفارشها و مدت زمان آن متفاوت خواهد بود و به طور اختصاصی برای هر سفارش اعلام می گردد.

ایده هایی مختلفی را از سمت همکاران و مشتریانمان دریافت نموده ایم و برخی از آنها را در زمینه ارائه خدمات جنبی فروش عمده کابل افشان به کار گرفته ایم. به طور کلی در نظر گرفتن دغدغه ها و حقوق مشتریان از یک سو و افزایش امکانات نرم افزاری و سخت افزاری مجموعه از سویی دیگر، سرفصلهای اقدامات انجام شده است.

فروش کابل افشان به قیمت تولید

انواع کابل های افشان عرضه شده شامل کابل های سبک، کابل های قدرت افشان و کابل های با روکش مقاوم در برابر حرارت، مطابق استانداردهای مرجع ملی و بین المللی تولید شده اند. فروش کابل افشان به دلیل کاربردهای فراوان و با توجه به سطوح مقطع متفاوت ساختار آنها دراین شرکت بازرگانی به عنوان یکی از برنامه های مشخص و ویژه قرار گرفته است.

فروش کابل افشان به قیمت تولید به دلیل تنوع بالا در اشکال مختلف این دسته از کابل با کاربری های متفاوت و سطوح مقطع بسیار متنوع به یکی از مهم ترین اهداف این شرکت بازرگانی در جهت تامین و عرضه کابل های افشان تبدیل شده است. اما آنچه که اهمیت دارد شناخت و بررسی اولیه کابل های افشان است که در ادامه به این مهم می پردازیم.

قیمت کابل های افشان نیز با توجه به نیاز روزافزون مشتریان در زمینه خرید این نوع کابل، کاملا معقول بوده و همراه با مشاوره توسط همکاران ما در دپارتمان فروش ارائه می گردد.

فروش کابل افشان استاندارد

فروش کابل افشان با یک نگاه جامع و تخصصی همراه شده است. استاندارد بودن برای تمامی انواع سیم و کابل برق یک ضرورت است؛ اما در مورد محصولی همانند کابل افشان که حوزه نفوذ گسترده تری دارد این موضوع جلوه بیشتری می یابد.

در گروه کابلهای افشان محصولات متنوعی وجود دارد که گاه رده استانداردی متفاوتی هم دارند. تمامی انواع کابل افشان عرضه شده شامل کابلهای سبک و معمولی، کابلهای قدرت افشان و کابلهای با روکش مقاوم در برابر حرارت مطابق استانداردهای مرجع ملی و بین المللی تولید شده اند.

استانداردها ضمن تعریف مقررات تولید کابل افشان، در زمینه چگونگی تست آنها نیز قواعد مشخصی را تعیین می کنند تا محصول نهایی بتواند در کاربریهای مربوطه با قابلیت اطمینان بالا کار کند. تاکیدی هم که در فروش کابل افشان بر استاندارد بودنش می شود، ناظر به همین اصل است. به بیان دیگر احترام به حقوق مصرف کننده و تضمین عملکرد ایمن و صحیح کابل برق افشان دلیل اصلی تامین و فروش محصول استاندارد است

همکاران ما در دپارتمان فروش همه روزه و از طریق راه های ارتباطی متنوع، آماده دریافت سفارشهای مشتریان ارجمند هستند.

فروش کابل افشان شیلد دار

گروهی از کابلهای افشان دارای بخشی در ساختارشان به نام شیلد هستند که عنوان شیلد دار در معرفی آنها به کار می رود. کاربردهای متنوعی برای این محصول وجود دارد که این تنوع در فروش هم دیده می شود.
اجزای تکمیلی در انواع کابل با اهداف مختلفی پیش بینی و به کابل اضافه می شوند. همین شیلد یک نمونه رایج برای این موضوع است.

می توان چندین تاثیر را برای شیلد بیان نمود؛ اما مهم ترین کارکرد آن در کاهش تاثیرات نامطلوب میدان و امواج مغناطیسی بر روی سیگنالهای عبوری از کابل است. در حالت معمولی کابل افشان شیلد دار با رسانای مسی، شیلد بافته شده از مس و عایق و روکش از جنس پی وی سی تولید و به فروش می رسد.
برای برخی کاربردها این کابل با عایق و روکش مقاوم در برابر گرما و آتش ساخته می شود که در این حالت معمولا رسانای آن هم به شکل مس قلع اندود شده خواهد بود. تعداد رشته های کابل افشان شیلد دار و سطح مقطع آنها نیز شاخصه مهم دیگری است که در انتخاب و خرید به آن توجه می گردد.

جهت اطلاعات بیشتر در مورد فروش کابل افشان به لینک زیر مراجعه فرمایید
لینک اول
لینک دوم
لینک سوم
لینک چهارم

جهت خرید و فروش این محصول می توانید ومشاوره با ما در ارتباط باشید:
شرکت بازرگانی LAKSIM
راه های ارتباطی با مشاور و مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120901697
mobile icon شماره موبایل: 09193455505
telegram icon کانال تلگرام: laksim98@
whatsapp icon واتس اپ: 09120901697
whatsapp icon واتس آپ : 09193455505
instagram icon اینستاگرام: laksim2020
email icon پست الکترونیکی: laksim2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید کابل فیبر نوری -فروش انواع کابل فیبر نوری

خرید کابل فیبر نوری -فروش انواع کابل فیبر نوری

مشتریان محترم برای خرید کابل فیبر نوری میتوانید محصول مورد نظر خود را انتخاب و همراه با اطلاعات و مشخصات کاملی از محصولات را برای بخش فروش ارسال و بعد ازمشاوره برای خرید محصول اقدام نمایند