مرکز فروش سیم و کابل
خانه / سیم افشان / قیمت سیم افشان – فروش عمده سیم افشان۱٫۵ و ۲٫۵ و۴ و ۶ و۱۰

قیمت سیم افشان – فروش عمده سیم افشان۱٫۵ و ۲٫۵ و۴ و ۶ و۱۰

قیمت سیم افشان - فروش عمده سیم افشان1.5 و 2.5 و4 و 6 و10

قیمت سیم افشان (  خرید اینترنتی سیم افشان )

قیمت سیم افشان ۱٫۵ و ۲٫۵ و۴ و ۶ و۱۰ یکی از پر تکرارترین پرسشهای مشتریان و خریداران سیم و کابل ساختمانی چه در فضای اینترنت و چه در مراجعات حضوری و یا مکالمات تلفنی است بسیاری از مشتریان برای خریدو قیمت سیم افشان به صورت عمده به دنبال یک مرکز فروش معتبر در تهران می باشند تا بتوانند این سیم ها را به قیمت رقابتی و عمده خریداری نمایند.
برای پاسخگویی به این سوال یک راهکار ساده ارائه آخرین لیست قیمت سیم افشان است که اغلب عرضه کنندگان و تولید کنندگان از همین شیوه استفاده می کنند. معمولا قیمتهای درج شده در این لیستها مشمول تخفیفهای مربوط به فروش نقدی یا فروش عمده خواهند شد.

قیمت سیم افشان - فروش عمده سیم افشان1.5 و 2.5 و4 و 6 و10

اگر با ما همراه باشید اطلاعات دقیقی در خصوص قیمت سیم افشان به شما ارائه می نماییم این سیم ها در انواع مختلف در کلاف های ۱۰۰ متری و قرقره های ۱۰۰۰ متری و می تواند به مشتریان ارائه شود سیم های افشان با بهترین قیمت بازار و با بهترین برند های استاندارد و دارای تاییدیه توانیر به مشتریان در سراسر ایران ارائه می شود. سیم های افشان با عایق pvc و xlpe نیز قابل تولید است.

تولید کننده برتر سیم افشان در کشور
 تولید کننده برتر کابل افشان در کشور
 خرید اینترنتی سیم افشان
 خرید سیم افشان 
خریدار سیم افشان 
راهنمای خرید سیم افشان
 سایت اینترنتی عرضه انواع سیم افشان
 سیم افشان باکیفیت
 عمده فروشی سیم افشان
 فروش عمده سیم افشان
 فروش عمده کابل افشان
 فروش کابل افشان تخت
 قیمت- سیم افشان
 قیمت کابل افشان
 کابل افشان باکیفیت 
کاربردهای سیم افشان 
لیست قیمت- سیم افشان
 مشخصات سیم افشان

کیفیت مختلف برند های متنوع سیم های افشان (  سیم افشان باکیفیت )

کیفیت مختلف برند های متنوع به دلیل سطح مقطع مس و همچنین درصد خلوص مس می باشد که سیم های افشان ارائه شده به مشتریان در این شرکت بازرگانی از استاندارد های لازم برخودار بوده ونگرانی برای مشتریان این سیم های افشان وجود ندارد.

قیمت سیم افشان - فروش عمده سیم افشان1.5 و 2.5 و4 و 6 و10

انتخاب برند سیم ها و همچنین سایزسیم و قیمت سیم افشان ، یک امر تخصصی است که مشتریان به آسانی می توانند از طریق مشاوره رایگان همکاران ما  در دپارتمان فروش خرید مطمئنی را تجربه نمایند تنوع در برند های موجود در بازار و همچنین قیمت های متنوع این محصولات گاها باعث ایجاد سردرگمی مشتریان سیم های افشان می شود

نحوه تولید سیم افشان ( تولید کننده برتر سیم افشان در کشور )

تولید سیم برق افشان دارای چندین مرحله می باشد :

 • تامین مواد اولیه با کیفیت مخصوصا مس با درجه خلوص بالا
 • کشش مفتول مس در دو مرحله کشش و نازک کاری
 • هادی سازی در دستگاه بانچر یا استرندر
 • عایق کاری در دستگاه اکسترودر
 • تست و بازرسی حین مراحل
 • بسته بندی به صورت کلاف ۱۰۰ متری یا ۲۰۰ متری یا قرقره ۱۰۰۰ متری بنا به درخواست مشتری
 • ارسال محصولات بسته بندی شده به محل مصرف تعیین شده مشتری

در مرحله هادی سازی ورودی خط تولید مفتول مسی ۸ میلیمتری است. با استفاده از دستگاه های کشش این مفتول به قطرهای نازک تر تبدیل می شود. سپس مفتولها در کوره قرار گرفته و برای تولید سیم و کابلهای افشان نرم می شوند. این رشته های نازک نرم شده مطابق استانداردها در دستگاه بانچر و استرندربه هم تابیده می شوند و سایزهای مختلف سیم ( هادی )به دست می آید.

مثلا از کنار هم قرار گرفتن ۳۰ تا ۳۲ رشته مسی با قطر ۰٫۲۴ میلیمتر سیم نمره ۱٫۵ حاصل می شود و برای سیم ۲٫۵ تعداد این رشته ها برابر است با ۵۰ تا ۵۲٫

مرحله بعد عایق زنی در خط اکسترودر می باشد گرانول PVC یا XLPE برای ساخت عایق سیمهای افشان رایج به کار می رود. مشخصات فنی سیم هم بر روی عایق درج می گردد. در نهایت سیمها بسته بندی می شوند که شیوه متداول کلافهای ۱۰۰ متری یا قرقره های ۱۰۰۰ متری هستند.

مشخصات سیم های افشان (  مشخصات سیم افشان )

 • ولتاژ اسمی : ۴۵۰/۷۵۰ ولت یا ۳۰۰ /۵۰۰ ولت
 • محدوده دمایی ۵- تا ۷۰+ درجه سلسیوس در نصب قابل انعطاف و ولتاژ نامی ۳۰۰/۵۰۰ ولت تا سطح مقطع ۱ و ۴۵۰/۷۵۰ ولت برای سایزهای بیش از ۱ میلیمتر مربع از دیگر ویژگی های سیم افشان است
 • هادی به کار رفته در تولید این محصول مس نرم شده کلاس ۵ است که برای آن نیز استاندارد ISIRI 3084 و IEC 60228 وجود دارد.
 • در معرفی این محصول علاوه بر عنوان افشان، نامهای دیگری مانند سیم رشته ای و سیم انعطاف پذیر و کد یا کوته نوشته های NYAF، H05V-K و H07V-K به کار می روند.
 • جنس عایق : پی وی سی نوع C و A و یا به درخواست مشتری از جنس هالوژن فری یا XLPE می باشد
 • رنگ بندی : قرمز، مشکی، زرد، سبز، آبی، قهوه ای، سبز و زرد (ارت) و دیگر رنگها مطابق سفارش
 • استاندارد مرجع : ( سیم افشان به دلیل کاربرد بیشتر در سیم کشی های ساختمانی ایران مورد توجه قرار می گیرد. سیم افشان معمولی مطابق استاندارد بین المللی IEC 60227-3 و استاندارد ملی ISIRI 607-3 تولید می گردد. )

انواع سیم های افشان پرفروش در بازار(  سایت اینترنتی عرضه انواع سیم افشان )

سایزبندی سیم افشان مطابق استانداردهای یاد شده با توجه به سطح مقطع هادی آن است که با یکای میلیمتر مربع بیان می شود؛ مثلا :

 • سیم افشان ۰٫۵×۱
 • سیم افشان ۰٫۷۵×۱
 • سیم افشان ۱×۱
 • سیم افشان ۱٫۵×۱
 • سیم افشان ۲٫۵×۱
 • سیم افشان ۴*۱
 • سیم افشان ۶*۱
 • سیم افشان ۱۰*۱

پیشنهاد قیمت سیم افشان ( لیست قیمت- سیم افشان )

در اطلاع رسانی قیمت سیم افشان روز سیم های افشان پر مصرف ۱٫۵ و ۲٫۵ و ۴ و ۶ اعلام قیمت به شکل اختصاصی برای هر سفارش است. مزیت این روش برقراری رابطه منطقی میان قیمت سیم افشان پیشنهاد شده و درخواست مشتری و نیز کمیت سفارش او خواهد بود.

همچنین اگر تنوع رده کیفی درقیمت سیم افشان عرضه شده وجود داشته باشد، از این طریق می توان تطابق مناسبی را میان نیاز متقاضیان و محصول معرفی شده ایجاد نمود. چنانچه سیم افشان برابر با ویژگی های و استانداردهای تعریف شده تولید گردد، می توان از آن با خیالی آسوده در مکانهای مجاز استفاده نمود و در صورت انتخاب سایز مناسب و رعایت الزامات نصب و بهره برداری، هیچ آسیبی کاربران را تهدید نخواهد کرد

مشتریان خریدار عمده این سیم ها بهتر است برای سفارش های ۱۰۰۰ متر وکلاف ۱۰۰ متری یا ۲۰۰ متری یک زمانیک هفته برای تولید این سیم های افشان درخواست شده در نظر بگیرند تا بتوانند با قیمت سیم افشان مناسب تری خریداری نمایند. اما مشتریانی که قصد دارند به صورت خرده و با متراژ های پایین خرید خود را انجام دهند لازم است در تماس با واحد فروش تقاضای صدور پیش فاکتوروقیمت سیم افشان نمایند.

ارتباط با کارشناسان فروش و ارایه لیست قیمت سیم افشان

کارشناسان فروش پس از اطمینان از موجود بودن سیم ها مورد نیاز مشتریان، اقدام به اعلام قیمت سیم افشان و صدور پیش فاکتور برای آنها می نمایند.
از اقداماتی که عرضه کننده سیم افشان باید انجام دهد بیان استاندارد بودن سیم و اطمینان بخشی از این منظر و قیمت سیم افشان با توجه به کمیت سفارش و سطح مرغوبیت محصول است.

سیمهای آلومینیومی با روکش مس قیمت پایین تری دارند؛ اما استفاده از آنها غیر ایمن و خطرزاست و هزینه های بسیار زیادی را در آینده به کاربران تحمیل خواهد نمود

با توجه به ارائه محصول از انبار اصلی توزیع، به هیچ وجه نگران تامین سیم افشان مورد نیاز خود نباشید؛ تنها یک تماس تلفنی برای ثبت سفارش خرید کافیست.

بسته بندی و ارسال سیم های افشان ( راهنمای خرید سیم افشان )

این مجموعه بازرگانی در تمامی مراحل خرید، همراه و همیار مشتریان می باشند. کارشناسان با تجربه این شرکت قیمت سیم افشان را به روزبا یک تماس در اختیار شما قرار خواهد داد. مشتریان می توانند با تماس با کارشناسان مجرب این شرکت از ابتدای خرید تا تحویل کالا از جزییات مورد نیاز همراه با مشاوره تخصصی بهره مند گردند.

جهت رفاه حال مشتریانی که نیاز به ادامه بی وقفه پروژه خود را دارند، این مجموعه بازرگانی محصولات خود را به صورت غیر حضوری نیز با قیمت سیم افشان درب کارخانه به فروش می رساند

به اطلاع مشتریان گرامی می رسانیم که علاوه بر عرضه عمده سیم افشان رایج و معمولی با عایق PVC، دیگر سیمهای برق مانند مقاوم در برابر حرارت و نسوز نیز در همین سایزها با کیفیت ساخت رقابتی و قیمت مناسب، برای فروش آماده می گردد مشتریان گرامی خواهشمند است تمامی سوالات خود را با کارشناسان ما در میان بگذارند

تولید کننده برتر سیم افشان در کشور
 تولید کننده برتر کابل افشان در کشور
 خرید اینترنتی سیم افشان
 خرید سیم افشان 
خریدار سیم افشان 
راهنمای خرید سیم افشان
 سایت اینترنتی عرضه انواع سیم افشان
 سیم افشان باکیفیت
 عمده فروشی سیم افشان
 فروش عمده سیم افشان
 فروش عمده کابل افشان
 فروش کابل افشان تخت
 قیمت- سیم افشان
 قیمت کابل افشان
 کابل افشان باکیفیت 
کاربردهای سیم افشان 
لیست قیمت- سیم افشان
 مشخصات سیم افشان

جهت خرید و فروش این محصول می توانید ومشاوره با ما در ارتباط باشید:
شرکت بازرگانی LAKSIM
راه های ارتباطی با مشاور و مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120901697
mobile icon شماره موبایل: 09193455505
telegram icon کانال تلگرام: laksim98@
whatsapp icon واتس اپ: 09120901697
whatsapp icon واتس آپ : 09193455505
instagram icon اینستاگرام: laksim2020
email icon پست الکترونیکی: laksim2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید کابل فیبر نوری -فروش انواع کابل فیبر نوری

خرید کابل فیبر نوری -فروش انواع کابل فیبر نوری

مشتریان محترم برای خرید کابل فیبر نوری میتوانید محصول مورد نظر خود را انتخاب و همراه با اطلاعات و مشخصات کاملی از محصولات را برای بخش فروش ارسال و بعد ازمشاوره برای خرید محصول اقدام نمایند